Zaproszenie do współpracy. Zostań Partnerem Fundacji Wsparcie112!

Fundacja Wsparcie 112 została założona w 2017 r., aby wspierać zarówno Grupę Ratowniczo – Poszukiwawczą Legion Gerarda jak i inne organizacje o podobnym zakresie działań. Zgodnie ze statusem celem fundacji jest działalność na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzkiego, upowszechnianie i rozwijanie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy oraz ratownictwa, promocja zdrowia i profilaktyka zdrowotna jak również pomoc osobom cierpiącym, ofiarom klęsk żywiołowych i katastrof w ramach możliwości działań fundacji.

Fundacja już od dawna współpracuje z innymi organizacjami o podobnym zakresie działań, jak np. organizacje harcerskie czy też PCK. Jednak wciąż jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy z organizacjami, które tak jak my chcą upowszechniać wiedzę z zakresu pierwszej pomocy i edukować innych. Grupa Ratowniczo Poszukiwawcza „Legion Gerarda” Fundacji Wsparcie112 jest społeczną organizacją ratowniczą, która w ramach swoich zadań ustawowych i statutowych obowiązana jest do niesienia pomocy osobom w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego.

Chcemy i staramy się budować możliwie jak najbardziej profesjonalną grupę ratowniczo – poszukiwawczą na Podkarpaciu.

Nieustannie pracujemy nad jak największym budżetem naszej fundacji. Zapraszamy wszystkie firmy do współpracy biznesowej. W zamian za wsparcie finansowe naszej fundacji a co za tym idzie grupy ratowniczej oferujemy szereg świadczeń reklamowych i szczegółowo zaplanowane działania marketingowe.

Zachęcamy do wykorzystania naszej fundacji oraz grupy ratowniczej jako platformy do wspólnych działań.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz !

tel. +48 600 – 103 – 071
mail: fundacjawsparcie112@poczta.pl