Kawa dla Bohaterów

Pandemia koronawirusa COVID-19 wpływa na wszystkie dziedziny naszego życia. Jednak najbardziej dotyczy ona służby ratowniczych, które znajduje się na pierwszej linii frontu walki z chorobą. Lekarze, ratownicy medyczni, strażacy, policjanci pracują obecnie na najwyższych obrotach, nierzadko kosztem rodziny i najbliższych. To przede wszystkim od ich zaangażowania zależy, czy uda nam się szybko stłumić pandemię..

Chcąc wspomóc i dodać siły wszystkim, którzy walczą z panującą pandemią koronawirusa, chcemy uzbierać fundusze na zakup kawy, którą dostarczymy do szpitali, straży pożarnych oraz policji. Każdy z nas może wspomóc służby, biorąc udział w naszej zbiórce.

Będziemy wdzięczni za udostępnianie naszej akcji w mediach społecznościowych.

Wszystkie nasze działania będziemy zamieszczać pod hasztagiem #kawadlabohaterow

Dziękujemy za każdą nawet najmniejszą wpłatę!
Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/kz4c3c